Шаблоны Joomla здесь

Карантин – книгодаруванню не завада!

photo 2020 05 22 09 47 59

Шляхетна справа книгодарування триває. Днями наукова бібліотека ім. М. Максимовича отримала від постійних і активних друзів книгозбірні щедрі дарунки: підбірку цінних збірників праць науково-педагогічних працівників університету, монографій і матеріалів конференцій. Колектив наукової бібліотеки щиро вдячний проректору із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенку С. В., завідувачу кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології Шарому В. І. та кандидату історичних наук Пасічній Ю. Г. за внесок у формування фондів. Ця добровільна ініціатива науковців нашої альма-матер, зацікавлених у освітньому і культурному розвитку студентів, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книги і бібліотеки.

Пам’ятаймо, друзі, книга надихає, сіє правду, добро і любов; навчає жити і працювати. Без неї неможливе формування фахового науковця, зрілої і досвідченої людини. Заможні й економічно розвинені країни воліють вкладати левову частку коштів державного бюджету в освіту і культуру… Результати такої мудрої політики говорять самі за себе. Нам є до чого прагнути!

Колектив наукової бібліотеки спрямовує свої зусилля на те, щоб акція «Подаруй бібліотеці книгу» процвітала і дарувала можливість охочим долучатися до живого спілкування з книгою.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто підтримує традицію дарування книги і допомагає збагачувати університетську книгозбірню духовними скарбами. Творчих Вам пошуків і нових звершень на науковій ниві!