Карантин можна проводити з максимальною користю для власного професійного розвитку

Шановні колеги! Антоніна Тіщенко, членкиня Президії Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація, модераторка інтернет-представництв Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація та наші давні партнери: ХДНБ ім. В. Г. Короленка, ХОВ УБА, ДА ВГ «Основа» разом із корпорацією «Ранок», «Школою практичної журналістики» та Харківською обласною бібліотекою для юнацтва запрошують бібліотекарів і вчителів на дистанційний курс  "Журналістика в школі / Журналістика в бібліотеці: базові навички"!

Навчаємось бути універсальним журналістом, працювати в конвергентній редакції і соцмережах, верстати газету, створювати подкасти, відслідковувати тренди.

Тривалість курсу: два тижні + тиждень на завершення робіт

Платформа: MOODLE

Зареєструватися на курс потрібно до 31 травня 2020 р.

Тематичний план та умови - bit.ly/3cGxH3E

Зареєструватись на курс - bit.ly/3efe9nJ

Контакти:

Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація - korolenko.kharkov.com

Ми у соціальних мережах:

Facebook - facebook.com/how.uba