nachodki.ru интернет-магазин

До уваги курсантів кафедри військової підготовки ЧНУ ім. Б. Хмельницького !!!

Опановуємо військову справу онлайн!

З метою активної і плідної підготовки до екзаменаційної сесії, ви маєте можливість ознайомитися з навчальними та іншими матеріалами «Теоретичного курсу первинної військово-професійної підготовки», наданими викладачами кафедри військової підготовки університету, на сайті наукової бібліотеки ім. М. Максимовича в розділі «Студентам». Ознайомлення з матеріалами можна здійснити за посиланням: «Теоретичний курс первинної військово-професійної підготовки»

Бажаємо Вам легких білетів і успішної сесії!

d238b822a092ae5cc93d131426b5af56