Онлайн-читання, ессей та інформація про те, як виграти торбу книжок взамін на прочитаний вірш

«Літкур’єр» повертається!

Вже 4 червня ви зможете побачитись з Оксаною Забужко. Письменниця проведе першу презентацію нової книги «Планета Полин», яка щойно вийшла друком у видавництві Видавництво "Комора".

У четвер о 20:30 на сторінці Форум Видавців авторка розповість більше про концепцію та композицію книги, зачитає уривки та відповість на запитання глядачів.

Наше майбутнє неповне одне без одного

У вересні відбудеться перше нагородження переможців Українсько-єврейської літературної премії «Зустріч»™, заснованої канадською доброчинною організацією «Українсько-єврейська зустріч» у співпраці з ГО «Форум видавців».

Ділимось з вами ессеєм Сергій Плохій, історик і член Ради директорів UJE, у якому він розмірковує про динаміку українсько-єврейських стосунків та вплив премії на спільну культурну й літературну спадщину. Сергій Плохій

Читати ессей

Нагадуємо, що триває конкурс #Вірш_у_кадрі, переможець або переможниця якого отримає брендовану футболку і торбу книжок від «Форуму видавців». Тема конкурсу: «Кохання», учасниками можуть стати особи, віком від 18 до 102 років.

Зареєструватись на участь у конкурсі можна з 27 травня по 12 червня 2020 року за посиланням: cutt.ly/UyPK5kV.

Більше деталей читайте на сайті bookforum.ua

І ще трохи новин і корисних підбірок:

Пограймо в книжку?

За мотивами дебютної повісті української авторки Марти Гулей «Одного дня вона розкаже» створили текстову гру на платформі Telegram

Джоан Роулінг випустить нову книжку «The Ickabog»

Щотижня до 10 липня авторка пообіцяла публікувати по розділу на вебсайті Ickabog.

10 книг лауреатів Нобелівської премії, які перекладені українською

Зібрали для вас добірку 10 книг, які стали лауреатами Нобелівської премії у різні роки. Читайте підбірку на сайті.

27 карантинних вечорів з українськими авторами та авторками — підсумки проєкту «Літкур’єр»

У публікації зібрали найважливіші цифри, які об’єднали наш проєкт.

На цьому все! Бережіть себе та читайте книжки

881f832ee35d3c594fea4b68c3e05898baae41e1

ГО «Форум видавців»