Шаблоны Joomla здесь

Престижна номінація «Прометей» знайшла свого переможця

Журналіст за специфікою професійної діяльності повинен випереджати події і завжди тримати гостре перо на пульсі часу. Результат творчості журналіста покликаний створювати нові, інколи невідомі суспільству цінності, знайомити з актуальними новинами й спричинювати резонансний ефект, який би допомагав громадськості не тільки бачити чітко окреслену проблему, а й активно долучатися до пошуку шляхів її розв’язання. Щорічне нагородження медійників Черкащини заслуженими відзнаками та визнаннями засвідчує їхній вагомий внесок у розвиток української журналістики.

IMG 20200624 102705

photo 2020 06 25 13 09 16У номінації «Журналісти про журналістику» переможцем Премії «Прометей – 2020» став Григорій Михайлович Голиш, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, член Національної спілки журналістів України – за книгу «Пером публіциста: вибрані нариси, статті, інтерв’ю». Нагадаємо: книга автора-переможця побачила світ у 2019 році і є збірником публіцистичних вибраних творів, присвячених визначним постатям Черкаського краю (освітянам, науковцям, діячам мистецтва і науки), маловідомим сторінкам історії, а також життєвим долям земляків.

Нагорода, здобута Голишем Г. М., є заслуженою, адже з-понад десяти номінантів, конкурсна комісія Черкаської обласної організації спілки журналістів обрала найбільш гідну працю.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича долучається до щирих слів вітань і зичить переможцю завжди доносити аргументоване слово до вдячного читача, залишатися об’єктивним, бути успішним на непростій журналістській ниві!