Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Книжковий подарунок від профспілки

photo 2020 09 08 15 30 57

У п’ятницю до нас завітала дорога гостя, давній друг нашої книгозбірні, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Ольга Дем’янівна Жалдак. Для нас приємною несподіванкою став не лише її, далеко не перший, візит, але й подарована профспілковою лідеркою книга ”Святиться учителя ім’я”, авторами якої є голова Тальнівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Л. М. Нестругіна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, керівник Центру родинного виховання Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини В. М. Полєхіна. Подароване видання присвячене землякам-освітянам Тальнівщини, котрі працювали в закладах освіти упродовж останніх 80 років. У книзі розповідається про долі понад 150 освітянських подружжів на основі соціальних паспортів ветеранів педагогічної праці, атестаційних матеріалів, публікацій в періодичній пресі регіону, спогадів колег та учнів, музейних експонатів, архівних документів.

photo 2020 09 08 15 30 56

Колектив наукової бібліотеки висловлює щиру вдячність Ользі Дем’янівні за цінний подарунок, приділену увагу, розуміння й підтримку. Бажаємо здоров’я, миру, довгих років життя й успіхів у благородній праці.