Интернет-магазин nachodki.ru

Переможець краєзнавчої премії 2020 р. ім. Михайла Федоровича Пономаренка – Григорій Михайлович Голиш

photo 2020 09 09 14 45 58

Серпневими днями 2020 року дипломом за перемогу у районній краєзнавчій премії імені Михайла Федоровича Пономаренка було нагороджено директора наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, члена Національної спілки журналістів та краєзнавців України, кандидата історичних наук, доцента Григорія Михайловича Голиша.

photo 2020 09 10 10 55 16

Ця почесна премія імені відомого українського краєзнавця, педагога і громадського діяча М. Ф. Пономаренка – автора численних розвідок з історії Золотоноші і Золотоніщини, першого лауреата обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича, засновника і незмінного керівника упродовж 18-ти років Золотоніського краєзнавчого музею, що носить його ім'я, визнана відомими краєзнавцями Черкащини і поза її межами.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича від щирого серця вітає переможця з високою нагородою бажає міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної творчої наснаги та нових краєзнавчих звершень.