Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Зібрання шанувальників поетичного слова

17.02.2016 р. у науковій бібліотеці ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся вечір поезії за участю студентів університету, викладачів та бібліотечних працівників. Були тут присутні й члени поетичної студії «Крила», яка вже впродовж 20 років працює в нашій книгозбірні. Цей захід вступним словом відкрив проректор з наукової , інноваційної та міжнародної діяльності професор С. В. Корновенко, який вручив нагороди переможцям проведеного в університеті конкурсу поезії з нагоди 420-річчя від дня народження Богдана Хмельницького.

Потім відбулась презентація поетичної збірки доцента кафедри англійської філології О. Я. Кресан «Міст із дитинства в дитинство». Про своє творче дітище розповіла його авторка Олена Ярославівна. Добре слово про це откровення поетеси сказали також директор наукової бібліотеки Г. М. Голиш та керівник студії «Крила» бібліограф В. Л. Штангєєва. На вечорі зі своїми поезіями виступили також випускники вказаної поетичної студії М. Хоменко та Л. Максименко, а А. Бражніков подарував присутнім свій танок. О. Кресан передала в дарунок нашій бібліотеці 10 своїх збірок, за що їй велика вдячність.

• SAM_4220
  • SAM_4221