Вручення краєзнавчої премії ім. Михайла Максимовича

В індивідуальній номінації лауреатом цієї найпрестижнішої у нашому краї краєзнавчої премії став відомий краєзнавець із Корсуня - Шевченківського, кандидат історичних наук, завідувач історичного музею Степенькін Станіслав Юрійович за працю «Хрестоматія з історії Корсунщини ХІ – початку ХІХ століть».Це видання носить епіграфічний характер і має велике джерелознавче значення.
     У номінації «Колективна краєзнавча праця» переміг авторський колектив із Кам’янського державного історико-культурного заповідника з книгою «Незбагненна. Земна. Героїчна». Це збірка нарисів про долі видатних жінок Кам’янської землі. Серед 12 авторів – Галина Таран, Таміла Чупак, Юрій Ляшко, Олександр Мушта, Людмила Туренко, Тетяна Джулай, Наталія Пугач та ін.
     Дипломи цьогорічним лауреатам вручив ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, професор О. В. Черевко та голова обласної Національної спілки краєзнавців України В. М. Мельниченко.
     А магістрант ННІ історії і філософії нашого університету Олексій Компанієць, відомий як автор книги «Село Червона Слобода на Черкащині в період Другої світової війни», отримав з рук голови Черкаської обласної організації НСКУ членський квиток цієї спілки.
    Високу оцінку цьогорічним краєзнавчим лауреатам дав у своєму виступі директор наукової бібліотеки, доцент Г. М. Голиш.
    Присутні на заході студенти, працівники університету, бібліотекарі та краєзнавчий актив області ознайомились з тематичною краєзнавчою виставкою «Літописці Шевченкового краю», яку підготували працівники наукової бібліотеки.