Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Літературна вікторина

«Ім’я Шевченка стукає в наших серцях»
10 березня 2017 року з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження літературного генія та національного пророка Тараса Григоровича Шевченка у навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій працівниками наукової бібліотеки ім. М. Максимовича був підготовлений відкритий перегляд літератури з творчого доробку Великого Кобзаря та проведено літературну вікторину «Ім’я Шевченка стукає в наших серцях». У цьому заході взяли участь студенти названого інституту. Впевнено відповіли на найскладніші запитання вікторини та виграли головний приз (книга «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького») студентки ННІ української філології та соціальних комунікацій Ольга Котляр (ІV курс), Вікторія Скубацька (ІV курс ), Юлія Зубанченко (ІІ курс) та Катерина Жукова (ІІ курс).

Вітаємо переможців вікторини!