Шаблоны Joomla здесь

Зустріч з майстринею Слова

23 березня 2017 року у рамках відзначення Всесвітнього дня поезії до клубу цікавих зустрічей наукової бібліотеки ім. М. Максимовича завітала поважна гостя - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики ЧНУ ім. Б. Хмельницького, поетеса та перекладач Ганна Синьоок.
Ганна Андріївна, знана у Черкасах поетеса, у її творчому доробку – чотири поетичні збірки: «Дитя липневих сутінків» (2014), «Таємно-лелече» (2014), «Відчувати на дотик грозу» (2015), «Яблуневе сонце» (2017). Відома майстриня Слова працює і в царині поетичного перекладацтва, здійснила низку україномовних перекладів віршів “культурної емігрантки” Анни Ахматової.
Нині Ганна Андріївна очолює літературну студію при кафедрі української літератури та компаративістики: заняття відвідують студенти, котрі тяжіють до творчості художнього слова, пробують себе у різних царинах письменства – поезії, прозі, драматургії, перекладацтві.
Велику зацікавленість у присутніх викликали поезії Ганни Андріївни в її авторському виконанні.
Працівники бібліотеки, викладачі й студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій вступили з гостею в цікавий діалог і переглянули книжкову тематичну викладку .
В дарунок нашій книгозбірні письменниця передала свої поетичні збірки. Тож запрошуємо всіх бажаючих до ознайомлення з ними.