Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

ОБМІННО-РЕЗЕРВНИЙ ФОНД НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ
ім. М. МАКСИМОВИЧА ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ім. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

З 2007 року в науковій бібліотеці Черкаського національного університету функціонує обмінно-резервний фонд, до складу якого входять документи різної тематики, як попередніх років видання, так і нові. Пропонуємо бібліотекам співпрацю по книгообміну документами з фондів нашої бібліотеки.

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком документів, які знаходяться в обмінно-резервному фонді наукової бібліотеки ім. М. Масимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Якщо Вас зацікавили конкретні видання і Вам є що запропонувати нам на обмін, просимо повідомити нас.  Наші контактні дані:

• телефон директора наукової бібліотеки – (0472) 35-52-29 – Голиш Григорій Михайлович
  • телефон завідувача відділу комплектування та наукової обробки документів – (0472) 37-30-92 – Барановська Марина Миколаївна

Щиро сподіваємося на співпрацю.

Завантажити список літератури