Шаблоны для Joomla 3 здесь

Зустріч з ветеранами

7 травня 2015р. в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбувся захід, приурочений до 70-річчя з Дня Перемоги, на який були запрошені ветерани ВВВ. Теплим вітальним словом зустріли шановних гостей Голова ради ветеранів Л. М. Кляцька та ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, професор О.В. Черевко.  Ансамбль  «Жива музика» подарував учасникам святкового зібрання пісенний вернісаж про війну. Голова студентської ради ЧНУ ім. Б. Хмельницького, лауреат Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т. Г. Шевченка Василь Дунаєвський продекламував вірш В. Симоненка. Розчулив шановних гостей  і авторський вірш на воєнну тематику у виконанні студентки ІV курсу Факультету обчислювальної техніки інтелектуальних та управляючих систем Гвоздик Вікторії.

Присутні ознайомились з тематичною книжковою виставкою.