Шаблоны Joomla 3 тут

Зустріч з В. С. Собчуком

Зустріч вступним словом розпочав директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, доцент Г. М. Голиш, який відрекомендував гостя учасникам заходу.

Володимир Степанович розповів про надбання та проблеми сьогодення донедавна очолюваної ним книгозбірні. Особливу зацікавленість у присутніх викликала його розповідь про нелегку службу у Збройних Силах. Принагідно зазначимо, що син нашого гостя Юрій як доброволець батальйону «Азов» взяв участь у обороні м. Маріуполь і за мужність був відзначений медаллю «Захисника Вітчизни».
Працівники наукової бібліотеки вступили з гостем в цікавий діалог.

Насамкінець зустрічі присутні побажали високоповажному гостеві міцного козацького здоров’я, мирного неба та всіляких гараздів.