Интернет-магазин nachodki.ru

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича отримала новий підручник

Опубліковано: Середа, 04 вересня 2019

2019 09 04 13 37 08 01

Нещодавно наша бібліотека отримала в дарунок 5 примірників підручника для студентів ВНЗ «Правознавство». Це навчальне видання є результатом плідної праці колективу викладачів кафедри державно-правових дисциплін ННІ економіки і права.

Підручник містить навчальний матеріал з основних галузей права. Питання та завдання підручника дозволяють забезпечити більш ефективне опрацювання студентами навчального матеріалу у процесі самостійної роботи з додатковим використанням нормативної та довідкової літератури.

Кожна книга передана до бібліотеки–це інвестиція у духовний і розумовий розвиток нашого студентства і цінний внесок у збагачення фондів нашої книгозбірні. Тому ми щиро вдячні за цей безцінний дарунок колективу авторів підручника: Волошкевичу В. Т., Джолосу С. В., Дробот Ж. А., Коваль Т. В., Комзюку В. Т., Кононенку Ю. С., Мойсієнку В. М., Парамоновій О. С., Сокуренку О. М., Шаповал Т. Б.

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com

WorksTime