Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Щедрий дарунок

Нещодавно університетська бібліотека поповнилась щедрим дарункоммонографією «Археологія Черкащини: польова, друкована, музейна, пам’яткоохоронна, туристична», авторкою  якої є кандидатка історичних наук, методистка КЗ «Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» та  Черкаського територіального відділення Малої академії наук України, лауреатка обласної педагогічної премії ім. О . А. Захаренка та обласної краєзнавчої премії ім. М. Максимовича, професійна  археологиня  Тетяна Миколаївна Нераденко.

photo 2024 02 02 15 51 10

Книга присвячена комплексному дослідженню археології Черкащини, яка має кілька напрямків: польову археологію, що вивчає історію польового дослідження краю; друковану, до якої належить вивчення результатів польового дослідження та їх публікація у фахових виданнях; музейну, яка висвітлює історію виникнення, розвитку та сучасний стан археологічних колекцій та експозицій у черкаських музеях; пам’яткоохоронну, головним завданням якої є збереження археологічних пам’яток шляхом пошуку, обстеження, дослідження, постановки на державний облік заходів з їх  охорони; навчальну, яка адресована суб’єктам освітнього процесу; туристичну, що має на меті організацію культурно-просвітницької роботи в галузі археології шляхом проведення туристичних подорожей та екскурсій.

Тетяна Нераденко відкрила глибини історії та культури рідного краю на основі археологічних артефактів, кожний куточок якого є надзвичайно самобутнім.

Колектив наукової бібліотеки уклінно вдячний нашій  дарувальниці за такий щедрий дарунок, бажає авторці творчої наснаги, добра, миру, зичимо аби  праця завжди була корисною й потрібною, а успіхи – вагомими і переконливими!