Шаблоны для Joomla 3 здесь

Дарунок від Івана Івановича Кукурудзи

Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» продовжується. Сьогодні до нашої книгозбірні завітав з книжковим дарунком відомий науковець, професор, доктор економічних наук Іван Іванович Кукурудза. Поряд із його потужним науковим доробком  звертає на себе увагу  літературна творчість. Ветераном науково- педагогічної праці видано кілька поетичних збірок. Аж  ось нове поетичне одкровення – збірка «Моя любов». До неї увійшла переважно громадянська та епічна лірика.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича висловлює щиросердну вдячність Івану Івановичу за подаровану книгу. Це видання стане цінним поповненням фондів нашої бібліотеки. Тож просимо наших шановних користувачів до ознайомлення з ним.