Интернет-магазин nachodki.ru

Лауреат премії імені Петра Тронька 2020 р. – Голиш Григорій Михайлович

Голиш Г. М

Цьогоріч (у липні 2020 р.) лауреатом високої Всеукраїнської краєзнавчої премії відомого академіка, Героя України, засновника і першого Голови Національної спілки краєзнавців України Петра Тимофійовича Тронька за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю було нагороджено директора наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидата історичних наук, доцента Григорія Михайловича Голиша. Його праці користуються великою популярністю не тільки на Черкащині, а й по всій Україні.
    Доробок відомого автора становить понад 500 публікацій, у тому числі – 17 окремих краєзнавчих видань – монографій, підручників, посібників, науково-популярних та публіцистичних книг.
    Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вітає лауреата премії імені академіка Петра Тронька 2020 року Григорія Голиша і бажає йому творчої наснаги, життєвої мудрості, добра, миру, щоб праця завжди була корисною і потрібною, а успіхи – вагомими і переконливими!

SAM 6508