Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Нагородження переможців

У номінації цього конкурсу «Друковані видання» за творчі знахідки в умовах російської військової агресії (за видання книги «Село Деньги в українській історії від давнини до сьогодення: люди й події») лауреатом  став член секретаріату обласної організації НСЖУ, директор нашої бібліотеки Григорій Михайлович Голиш. Відзнаку від конкурсної комісії вручила йому головна редакторка газети «Черкаський Край», заслужена журналістка України  Тетяна Калиновська.

photo 2023 06 06 11 53 33    photo_2023-06-06_11-54-31.jpg

Колектив наукової бібліотеки щиросердно вітає Григорія Михайловича з черговою нагородою й бажає йому творчої наснаги, здоров’я, добра, миру, перемоги й нових  звершень!