Гості з благодійної організації

16 червня до нашої книгозбірні завітали  гості: члени  Відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м. Черкаси на чолі з їхньою організаторкою Тетяною Бугерею. Присутні ознайомилися з об’єктами монументального мистецтва біля приміщення бібліотеки та оглянули експозицію Музею університетської книги. Екскурсію провів директор наукової бібліотеки Григорій Голиш. Відвідувачі щиросердно подякували Григорію Михайловичу  за дуже цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію Музеєм історії університетської книги. Вони зазначили, що дізнались багато цікавого й пізнавального про книгу та її історію.