Интернет-магазин nachodki.ru

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала  війна. Горем і болем вона понад 80 років тому і, на жаль , у сьогоденні увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої російської агресії ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим.

Честь і слава живим Героям!

У бібліотечному корпусі (електронний читальний зал)розгорнуто книжкову виставку на воєнну тематику. Тож запрошуємо усіх охочих до ознайомлення з нею.

photo 2023 06 21 10 45 36