Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Зустріч з авторами книг

28 серпня, в день Успіння Пресвятої Богородиці в нашій книгозбірні відбулася зустріч із золотоніськими краєзнавцями й письменниками із м. Золотоноша, братами Володимиром і Віталієм Побиванцями. Вони є членами Національної спілки краєзнавців Україна та Спілки слов'янських письменників. Гості презентували та подарували бібліотеці кілька книг зі свого творчого доробку.

Зокрема, книги прози Володимира Побиванця «Прилітайте, лелеки (історія забутого села)», «Веселка над явором», «Люди землі», «Розповіді під вишнею» розкривають неповторний колорит села та його жителів – простих, щирих людей з нелегкими долями, які присвятили себе служінню українській ниві. Звичайно, письменник не міг не зачепити тему російсько-української війни, яка увірвалася на нашу землю, породила скільки сумних і трагічних життєвих історій, що про них можна писати безкінечно. Ось тому цьогоріч і вийшла з-під його пера книга «Гості війни», у якої є початок, але, на жаль, поки не видно кінця...

photo_2023-08-29_16-47-29.jpg

Заслуговує на увагу й глибока краєзнавча розвідка Володимира Побиванця «Золотоніщина аграрна». Книга присвячена різним етапам розвитку аграрної галузі на Золотоніщині, який подано на історичному тлі й досить фахово (автор є знаним у краї агрономом).

А Віталій Побиванець (до речі, лікар за фахом, дослідник місцевої церковної історії) презентував створену разом із дружиною Оленою книгу «Під крилом ангела». Вона є двомовною: її текст подано як  українською так і польською мовами. Це розповідь про одну з тисяч польських родин, яким судилося жити на прикордонній території. Родина мужньо пережила війни, сталінські репресії та інші негаразди, адже поруч з нею був завжди Ангел-охоронець.

photo 2023 08 29 16 47 28 2

Названі книги стануть цінним поповненням наших фондів, за що велика дяка братам Побиванцям. Отож запрошуємо наших користувачів до ознайомлення з цими виданнями.

Принагідно директор наукової бібліотеки, голова Золотоніської районної організації НСКУ Григорій Голиш вручив посвідчення та значок члена Національної спілки краєзнавців України Володимиру Григоровичу Побиванцю. Він висловив впевненість, що в особі В. Побиванця краєзнавська когорта Шевченкового краю отримала гідне поповнення.

photo 2023 08 29 16 47 28

Любов Мальована, завідувачка відділу обслуговування НБ