6 вересня – День читання книг

Книги - це чудовий спосіб збагатити свої знання у різноманітних галузях. І не потрібно зациклюватися лише на конкретних жанрах чи темах. Змусьте себе вийти із зони комфорту та взяти до рук книги, які раніше ніколи б не наважились читати.

Існує близько 130 млн. виданих книг. Найбільш продавана книга - Біблія. Найдовша книга у світі - "Спогад про минуле". Найдорожча книга у світі - "Кодекс Лестера".Цей день закликає людей читати книжки та поширювати любов до читання. Мета цього дня - спонукати людей більше читати та сприяти формуванню культури читання. Кожна книга має значення.

Читання знижує стрес на 68 відсотків. Читаючи всього 20 хв. на день, ви зможете прочитати 1,8 млн. слів за рік. При середньому значенні 500 слів на сторінку це означає, що за рік ви прочитаєте 3 600 ст. Це 12 книг по 300 ст. кожна. Читання - це найшвидший спосіб поповнення словникового запасу.