Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Міжнародний день грамотності

Міжнародний день грамотності — одне з міжнародних свят,
яке щорічно
відзначається в системі  ЮНЕСКО.

Цей день щорічно святкується 8 вересня, починаючи з 1966 р. Його метою є привернення уваги суспільства й мобілізації міжнародної суспільної думки, задля активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності — однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО.

Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 р.

У фонді читального залу гуманітарних наук  нашої книгозбірні  можна ознайомитись  з книгами, які сприятимуть підвищенню  грамотності як студента, так і викладача: словники, книги з культури мовлення, підручники й посібники з української мови тощо.